some image

GİRNE GECE KULÜPLERİ

Kıbrıs Adasının yerli ve yabancı turistleri çektiği en hareketli şehir Girnedir. Ekvator çizgisine paralel bir şekilde deniz kenarında uzanan Girne , 3-4-5 yıldızlı otelleriyle Kıbrıs Gece Hayatının en önemli merkezidir. Lüks otellerin bünyesinde bulunan bar, disco , casino gibi etkinliklerinin olduğunu da düşünürsek gece alemi sektörünü epeyce bir meşgül etmektedir. Kıbrıs Gece Hayatı'nın şüphesiz en önemli sektörlerinden birisi de Kıbrıs Gece Kulüpleri sektörüdür. Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen insanoğlu , yoğun iş ortamlarından , aşırı trafik , aşırı nüfus gibi bunaltıcı olağan işlerini bir kenara bırakarak dinlenme ve eğlence için Kıbrıs Adamızı tercih etmektedir. Bu Tercihleri doğrultusunda Kıbrıs Adamıza turizm hareketliliği sağlamakta ve yıl içerisinde her türlü esnafımıza katkı getirmektedir. Kim ne derse desin kabuğuna sıkışıp kalan bir Kıbrıs yerine Kabuğunu kıran eğlence, tatil ve eğitim merkezi haline gelmiş bir Kıbrıs daha çok tercih edilmelidir. Tabi ki bunu sağlarken de doğru bir şekilde , kuralları aşmadan kanuna uygun bir şekilde yapılması gerektiğinin altını çizmek gerekir.
Peki Girne Gece Kulüpleri Nerede? Girne Gece Kulüplerine Nasıl Gidilir ? Girne Gece Kulüplerinin Adresi nedir? Girne Gece Kulüplerinin telefon numarası nedir?

İşin Özüne dönecek olursak konumuz dağılmadan sizlere Girnedeki Gece Kulüpleri hakkında bir kaç bilgilendirme yapmaya çalışacağım. Girne Bölgesinde 9 Gece Kulübü bulunmaktadır. Bu 9 sayısı zaman zaman değişmektedir. Açılıp kapanan gece kulüplerini de düşünecek olursak zaman zaman bazı gece kulüpleri kapalı olduğu için eli boş dönebilirsiniz. Bu Gece Kulüplerinin kapalı olup olmadığını Rehberinize sorarak ilerleyebilirsiniz. Her geçen gün değişiklikler boy göstermektedir, O yüzden bu işin sürekli içinde olan biz Rehberinize danışabilirsiniz. Kıbrıs Gece Hayatı Ekibi olarak 16 senedir bu sektörde herkese yardımcı olmaya yol göstermeye çalışmış bulunmaktayız. Tecrübemizi Marka ismini alarak sizlere göstermiş bulunmaktayız. Kıbrıs Gece Hayatında Bir Çok Web sayfası bulunmaktadır ve artık bir göz kirliliğine sebebiyet vermektedir.Gerekli bilgilere doğru bir şekilde ulaşamamaktan yakınıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz. Kıbrıs'da Bir çok kaçak taksici bulunmakta ve yasal olarak bu şekilde yolcu taşıması doğru değildir. Yakalandığı takdirde sizi de zor durumda bırakacağını sakın unutmayınız. Taksi ibaresini görmediğiniz araçları sakın kullanmayınız. Bu kişiler sizi aldatacaktır. Bir çok kandırılma vakasına tanıklık ettiğimiz için altını çizerek güvenmediğiniz kişilerle ilişki içerisinde bulunmayınız. Aksi takdirde oluşacak kötü sonuçlara kendinizden başka kimse sorumlu tutulamaz. Taksi Transfer firması olarak , sizlere doğru , yasal , güvenilir , Can güvenliğinizi tehlikeye atmayacak profesyonel şoförler ile yolculuğunuzu yapmanız konusunda önemle uyarırız. Canınızın kıymetini biliniz ve bilinmeyen araçlarla lütfen yolculuk yapmayınız. Gece Turunuzda size sunacağımız fırsatlardan yararlanmak için bizi mutlaka arayın ya da mesaj bırakın biz arayalım. Whatsapp - Viber ile bize ulaşabilirsiniz. 7/24 destek hattımız : 0533 885 01 01.

Uyarılarımızın sonuna gelerek Girnedeki Gece Kulüpleri hakkında bilgilendirmelere devam edelim. Girne Bölgesindeki Gece Kulüplerinden en fazla adından söz ettiren gece kulübü Titanic Gece Kulübüdür. Titanic gece kulübünün kalitesinin Lefkoşadaki Gece Kulüplerinden kalır yanı yoktur. Gitmeniz Gereken Gece Kulüpleri listesine Girnedeyseniz en başa koyabilirsiniz. Ayrıca bir diğer kaliteli kulüp olarak Golden Girl Night Club'ı söyleyebiliriz. Girne Bölgesinde merkeze yakınlık bakımından en yakın gece Kulübü ise Midnight gece kulübüdür. Midnight Gece Klübünü eski adı Zakkum Gece Kulübü olarak da bilebilirsiniz. Midnight Gece Kulüpü mekan olarak Lapta'da bulunmaktadır. Bir Diğer gece kulübü ise Monamour Gece Kulübü yer olarak Laptadan sonraki Karşıyaka ilçesinde bulunmakta ve merkeze epeyce yakın bir konumdadır. Gece Eğlencelerin bol miktarda yaşandığı Monamour Gece Klübü ziyaretcilere hareketli müziklerine eşlik eden dansçı bayanlarıyla rengarenk şov ortamı sunarak nefesinizi kesecektir. Girne bölgesindeki diğer gece kulüpleri ise Güzelyurt Yolu üzerindeki Güzelyalı ve Geçitköy arasında kalan kısımda konumlanmıştır. Yolun kenarındaki bu gece kulüpleri hakkında detaylı bilgileri sayfamızdan takip ederek ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 885 01 01.

GECE KULÜPLERİNDEN SEÇMELER