some image

GÜZELYURT GECE KULÜPLERİ

Güzelyurt Kıbrıs adamızın yeşillikleri , ağaçlık alanları ile diğer şehirlerinden ayrılan konumdadır.Bu Yeşilliklerin içinde oksijenin bol olduğu bir ortamda eğlenceye ne dersiniz ? Şimdi size böyle oksijeni bol ortamdaki gece kulüplerinden bahsetmeye çalışacağım. Güzelyurt Bölgesinde 5 adet gece kulübü bulunmaktadır. Açılıp kapanan gece kulüplerini de düşünecek olursak zaman zaman bazı gece kulüpleri kapalı olduğu için eli boş dönebilirsiniz. Bu Gece Kulüplerinin kapalı olup olmadığını Rehberimize sorarak ilerleyebilirsiniz. Her geçen gün değişiklikler boy göstermektedir, O yüzden bu işin sürekli içinde olan biz Rehberinize danışabilirsiniz. Kıbrıs Gece Hayatı Ekibi olarak 20 senedir bu sektörde herkese yardımcı olmaya yol göstermeye çalışmış bulunmaktayız. Tecrübemizi Marka ismini alarak sizlere göstermiş bulunmaktayız. Kıbrıs Gece Hayatında bir çok web sayfası bulunmaktadır ve artık bir göz kirliliğine sebebiyet vermektedir.Gerekli bilgilere doğru bir şekilde ulaşamamaktan yakınıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimize şunu açıklayarak devam edelim. Kıbrıs'da Bir çok kaçak taksici bulunmakta ve yasal olarak bu şekilde yolcu taşıması doğru değildir. Yakalandığı takdirde sizi de zor durumda bırakacağını sakın unutmayınız. Taksi ibaresini görmediğiniz araçları sakın kullanmayınız. Bu kişiler sizi aldatacaktır. Bir çok kandırılma vakasına tanıklık ettiğimiz için altını çizerek güvenmediğiniz kişilerle ilişki içerisinde bulunmayınız. Aksi takdirde oluşacak kötü sonuçlara kendinizden başka kimse sorumlu tutulamaz. Taksi Transfer firması olarak , sizlere doğru , yasal , güvenilir , Can güvenliğinizi tehlikeye atmayacak profesyonel şoförler ile yolculuğunuzu yapmanız konusunda önemle uyarırız. Canınızın kıymetini biliniz ve bilinmeyen araçlarla lütfen yolculuk yapmayınız.
Peki Güzelyurt Gece Kulüpleri Nerede? Güzelyurt Gece Kulüplerine Nasıl Gidilir ? Güzelyurt Gece Kulüplerinin Adresi nedir? Mağosa Gece Kulüplerinin telefon numarası nedir?

Uyarılarımızın sonuna gelerek sizi diğer konularda farklı bir bilgilendirme yaparak devam edeceğim. Genel bir bilgi olarak aklınızın bir köşesine not alabilirsiniz. Gece Kulüpleri adı altında açılan işletmelerde 11-12 arasında Konsomatris bayan çalıştırma izni bulunmaktadır. Aynı şekilde Gece Kulüplerinin küçük bir dalı olarak açılan Pub tarzı işletmelerde de 3 adet Konsomatris çalıştığını unutmayalım. Pub olarak açılan işletmeler Gece Kulüplerine oranla daha küçük alanlar olduğu için bu tarz bir işletme de daha az kişi görebilirsiniz. Fazla Kişilerin olmadığı ortamlarda eğlenmeyi sevenler için Pub tarzı işletmelere gitmesi daha maküldür. Bu işletmelerin ise nerede nasıl ulaşabileceğiniz hakkında Rehberinize sorarak bilgi alabilirsiniz. Gece Kulübünün junior haline Pub işletmesi diyebiliriz. Pub işletmelerinde de Gece Kulübündeki dansçı bayanlar kadar güzel bayanlara rastlamanız mümkündür. Size bu bilgilendirmeyi yaptıkdan sonra konumuza dönelim. Güzelyurt'daki Gece Kulüpleri hakkında ilk olarak Bling Gece Kulubu hakkında bilgilendirme yapayım. 12 Kıbrıs Dansçı Bayan'ının bulunduğu Gece Kulübünde konaklama imkanıda bulunmaktadır. Bling Gece Kulubu Konum olarak Kalkanlı'da bulunmaktadır. Kalkanlı'dan Şehir merkezi Güzelyurt'a doğru geldikçe 2 gece kulübü daha bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Five Star Gece Kulubu , diğer Gece Kulübü ise Four Star Gece Kulübüdür. Bunların dışında Güzelyurt'tan çıkarak Lefke'ye doğru giderken Yeşilyurt Bölgesinde Kıbrıs iros Gece Kulübünü Bulabilirsiniz. Yeşilyurt'tan Gemi Konağına doğru giderken de yolun sağında Yakamoz Gece Kulübünü göreceksiniz. Güzelyurttaki Gece Kulüpleri hakkında detaylı bilgilendirmeleri sayfamızdaki linklerimizden takip ederek edinebilirsiniz. sağ alt kısımda bulunan Zopim Canlı destek hattından bize şimdi yazabilirsiniz.
Gece Turunuzda size sunacağımız fırsatlardan yararlanmak için bizi mutlaka arayın ya da mesaj bırakın biz arayalım. Whatsapp - Viber ile bize ulaşabilirsiniz. 7/24 destek hattımız : 0533 885 01 01.

Güzelyurt Gece Kulüpleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Güzelyurt Gece Kulüpleri e Katalog , Güzelyurt Gece Kulüpleri Video , Güzelyurt Gece Kulüpleri Resimleri , Güzelyurt Gece Kulüpleri Fiyatları , Güzelyurt Gece Kulüpleri iletişim , Güzelyurt Gece Kulüpleri yorum ve yorumları , Güzelyurt Gece Kulüpleri facebook , Güzelyurt Gece Kulüpleri foursquare , Güzelyurt Gece Kulüpleri forum , Güzelyurt Gece Kulüpleri youtube , Güzelyurt Gece Kulüpleri ekşi sözlük ,Güzelyurt Gece Kulüpleri Harita , Güzelyurt Gece Kulüpleri kktc , Güzelyurt Gece Kulüpleri kıbrıs iletişim , Güzelyurt Gece Kulüpleri Nicosia , Güzelyurt Gece Kulüpleri Kıbrıs , Güzelyurt Gece Kulüpleri Resmi Sitesi , Kıbrıs night club katalogları ve daha fazlası için TIKLAYIN...

Güzelyurt Gece Kulüplerinin Bulunduğu Yer:
Güzelyurt – Merkez - Yeşilyurt - Gemi Konağı - Kalkanlı

Güzelyurt Gece Kulüplerinin Ercan Havalimanına Uzaklığı:
60 km, yaklaşık 50 dakika

Güzelyurt Gece Kulüplerinin Şehir Merkezlerine Uzaklığı:
Lefkoşa: 40km, Girne: 55km


Güzelyurt Gece Kulüpleri Program Saatleri

Gece Şov Programı Başlama Saati
Gece 21:00'de başlar, sabah 01:00'de biter.
Bu saatlerde seksi danslar eşliğinde birbirinden çekici bayanlar sahne almaktadır. İlerleyen dakikalarda ortamın ısısı artarak hareketli danslar ve kişiye özel şovlar sergilenmektedir.
Şov zamanında “1 Saatlik” Program Fiyatı: Canlı Destek den Sorabilirsiniz

Sabah ( Gece yarısından sonra ) : 01.00 – 09.00 (Gecelik Program)
Gündüz : 11.00 – 18.00 (Gündüz Program)
*İsteğe bağlı olarak özel zaman dilimleri ayarlanabilmektedir.
*Yukarıdaki Bilgiler Değişiklik Gösterebilmektedir. Canlı Destek den Sorabilirsiniz.

Kıbrıs Taksi Transfer

Kıbrıs seyahatiniz havaalanına iner inmez başlasın! Hangi araç ile ulaşım sağlayacağınızı düşünmeyin. Siz sadece hangi saatte orada olmamız gerektiğini söyleyin, biz vaktinden önce orada olacağız.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 885 01 01.

GECE KULÜPLERİNDEN SEÇMELER