some image

LEFKOŞA GECE KULÜPLERİ

Lefkoşa gecelerinde çok hareketli geçmektedir. Yaklaşık olarak 20 tane gece kulübünün işletildiği Lefkoşa'da bu kadar çok gece kulübünün olması rekabeti ortaya çıkardığı gibi , kaliteyi giderek artırmıştır. Eğlence sektöründe bir çok alan varken Gece kulüpleri sektöründe dünya ile aynı kaliteyi tutturabilmekteyiz. Gece Kulüplerinde bulunan dansçı kızların güzelliklerine anlatılacak kelimelerin yeterli olabileceğini düşünmüyorum. Bu dansçı bayanların müziğin en üst seviyesinde yapmış olduğu dansları size anlatmakla bitiremem burada. Ortam olarak tüm gece kulüplerinde çok kaliteli ses sistemleri kullanılmakta , müziği vücudunuzun her bir noktasında hissetmeniz mümkün kılınmaktadır. Kaliteli ses ve müziğin içerisinde içkinizi yudumlarken raks eden kızlarında sizi coşturmasına seyirci kalacaksınız. O ortama kendinizi tam anlamıyla bırakacaksınızdır. İşte O sırada yanınıza gelen bayan size en güzel kişisel dansını yaparak size hiç yaşamadığınız bambaşka bir duyguyu tattıracaktır.
Peki Lefkoşa Gece Kulüpleri Nerede? Lefkoşa Gece Kulüplerine Nasıl Gidilir ? Lefkoşa Gece Kulüplerinin Adresi nedir? Lefkoşa Gece Kulüplerinin telefon numarası nedir?

Gece Kulüpleri arasında Rekabetin epeyce çok yaşandığı Lefkoşa'da 5-6 Gece Kulübü Haspolat bölgesi etrafında bulunmaktadır. Diğer Gece Kulüpleri ise Alayköy'de yer almaktadır. Alayköydeki Gece Kulüpleri birbirine yakınlığımıdır bilinmez , Kıbrısa Gelen yerli yabancı turistlerin en uğrak yeri konumundadır. Yakınlığının yarattığı rekabetle kaliteli hizmet anlayışını benimseyen gece kulüpleri , gelen ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmak için her türlü konforu ortaya sunmuş bulunmaktadır. Sizlere Bir kaç Gece Kulübünden söz ederek yazıma devam etmek istiyorum. Kıbrıs Adasının en çok adını duyuran gece kulübünün başında Biyax bulunmaktadır. Biyax kalitesini tüm müşterilerine sunmakta olacak ki bu kadar adının çıkmasına neden olsun. Yoksa neden bu kadar herkes Biyax en iyisi desin ki. Biyax Gece Kulübünü Kıbrıs Adasına gelince mutlaka bir gece ayırarak gezdirmemize izin verin. Kıbrıs Gece Turunuzu Biyax olmadan bitirmeyin. Kıbrısın adından çokca söz ettiren bir diğer gece kulübü de Harem Gece Kulübüdür. Harem adını her konuda dilden dillere dolaştırmıştır. Harem Gece Kulübünde bir gecenizi mutlaka geçirmeniz gerekecek, dansçı bayanların size sunacağı dansları görmeden Kıbrıs Gece Hayatını yaşamış sayılmazsınız. Yine Harem Gece Kulübüne gitmişken karşısında bulunan Hanedan Gece Kulübünü'de ziyaret etmeyi unutmayın. Bu iki Gece Kulübü 5 metrelik yol uzunluğu kadar birbirinden uzak komşu gece kulüpleridir. 1 gece kulübünü görmek yerine 2 gece kulübünü aynı noktada görmek isteyenlerin gideceği yer Harem ve Hanedan Gece kulüpleridir. Bir Diğer Gece Kulübü Playboy ise sizlere playboy güzellerini aratmayacak güzellikte kızlarıyla ateşli bir gece yaşatacaktır. Gitmenizi önerebileceğim gece kulüpleri arasında bulunmaktadır. Kıbrıs Gece Kulüpleri arasında en yeni açılan gece kulübü olan Malişka ise Kıbrısta farklı tatlar arayanlar için sizlere sunabileceğimiz Gece Kulübüdür.Malişka Malisha olarakda anılmakta o yüzden isim benzerliği sizi yanıltmasın.

Gece Turunuzda size sunacağımız fırsatlardan yararlanmak için bizi mutlaka arayın ya da mesaj bırakın biz arayalım. Whatsapp - Viber ile bize ulaşabilirsiniz. 7/24 destek hattımız : 0533 885 01 01. Reklamları geçtikten sonra yazımıza kaldığımız yerden devam edelim. Sizlere önereceğimiz Gece Kulüplerinden birisi de Miss Me Gece Kulübüdür. Adından da anlaşılacağı üzere eğlendikden sonra tekrar eğlenmek için sabırsızlanağınız mekanlardan birisi. Kiss Me Gece Kulübü olarakda geçen gece kulübü size harika bir gece yaşatacaktır. Bir Diğer Gece Kulübü ise Girne - Ercan ya da Girne - Mağosa üzerinde giderken Dağ Yolu olarak adlandırılan yol üzerinde bulunan Rose Afrodit Gece Kulübüdür. Dağ Yolu üzerinde görebileceğiniz tek gece kulübüdür. Size yazımda belirtmek istediğim Lipstick Gece Kulübü , Tutti Frutti Gece Kulübü , Sexy Lady Gece Kulübü ve diğer Gece Kulüplerininde bulunduğu Lefkoşadaki Gece Kulüplerini alt kısımdan detaylarına yorumlarına bakarak da takip edebilirsiniz.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 885 01 01.

GECE KULÜPLERİNDEN SEÇMELER