Kıbrıs Gece Hayatı

KIBRIS ARAÇ KİRALAMA

Kıbrıs Araç Kiralama hizmetimizin standartların üzerinde olduğunu belirtelim. Kıbrıs ziyaretiniz sırasında ulaşım sorununuzu kendi aracınızı kiralayarak da çözebilirsiniz. Transfer ekibimiz ister şoförlü ister şoförsüz olarak istediğiniz aracın kiralanmasında size yardımcı olacaktır. Siz nasıl bir araç kiralamak istediğinizi belirtin yeterlidir. Biz sizin için aracınızın gerekli rezervasyon işlemlerini tamamlayarak sizin için adaya ayak basar basmaz havaalanına aracınızı getiriyoruz. Aracınızın standartları ne olursa olsun , en lüks mercedes araçlardan tutun , Porsche araçlara kadar en konforlu araçlarla ulaşımınızı sağlayabiliriz. Bize önceden bildirmek için hemen bize canlı sohbetten yazabilir, numaranızı bırakarak sizi arzu ettiğiniz saatte arayarak gerekli işlemleri sağlarız. Dünyaya kaç kere geleceksiniz, araç kullanmasını biliyorsunuz ama henüz lüks bir aracınız olmadı. İsterseniz tatiliniz süresi zarfında bu ihtiyacınızı karşılayacak araçları size temin ederek içinizde bir ukte kalmamasını sağlayabiliriz.
Peki Kıbrıs Araç Kiralama Nerede? Kıbrıs Lüks Araç Kiralama Nasıl Yapılır ? Kıbrıs Lüks Araç Kiralamanın Adresi nedir? Kıbrıs Lüks Araç Kiralama telefon numarası nedir?

Kıbrıs’a iş için veya seyahat amaçlı gelenlerin en büyük endişesi ulaşım oluyor. Kendi arabası olmayanlar ulaşımı nasıl halledeceklerini merak ediyorlar. Taksi veya diğer ulaşım şekilleri seyahat amaçlı Kıbrıs’a gelenlere masraflı geliyor olabilir. Alkol alan kişilerin kesinlikle araç kiralamaması gerekmektedir. Alkollü araç kullanmanın cezaları çok fazladır. Trafik sağ şeritten aktığı için Kıbrıs'ta araç kiralamak isteyenlerin bunu göz önünde bulundurmasıda gerekmektedir. Kendinizi hazır hissetmediğiniz takdirde canınızı riske atmayınız. Kaza durumlarında can kaybına ihtimal vermeyiniz. Lütfen bunları ciddi anlamda değerlendirdikten sonra yazımızı okumaya devam ediniz. İster Lüks Araçlar olsun ister sıradan araçlar olsun her şekilde Vip Transfer firmamızın bakımlı lüks kiralık araç hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şeyin her yerde olduğu gibi Kıbrıs’ta da lüks araç kiralama hizmetinin normal bir araç kiralamaya göre biraz daha maliyetli olduğudur. Tabi konforuna düşkün olan lüks araç tutkunları için maliyet her zaman ikinci planda tutulmuştur.


Kıbrıs’ta araç kiralama kurallarında geçerli olan bütün şartlar lüks araç kiralamak isteyenler için de geçerlidir.

-Pasaportunuzun yanınızda olması,
-25 yaşını doldurmuş olmanız,
-KKTC’de öğrenci olmamanız.


Kıbrıs’ta kiralanan araçların tamamı sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için bazı şartlar da aranmaktadır. Araba kiralanırken sözleşme kimin adına yapılmışsa aracı kullanan tarafından yapılan bir kaza olması durumunda sigorta masrafları karşılamaktadır. Fakat sözleşmenin düzenlendiği kişi dışında biri arabayı kullanıp kaza yaptığında durumlar değişmektedir. Bu konuyla ilgili detaylara Rehberinizi arayarak ulaşabilirsiniz. Lüks araç kiralamada önceden rezervasyon şart. Lüks araç tutkunları arzu ettiği lüks aracı seçtikten sonra Vip Transfer firmamızdan bilgi alarak erken rezervasyon yaptırmalıdırlar.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 885 01 01.

Açılış Zamanı Her Sabah . .

GECE KULÜPLERİNDEN SEÇMELER