some image

KIBRIS GECE GEZİLERİ

Kıbrıs gece hayatı herkes tarafından duyulmuştur mutlaka. Partiler, kızlar, direk dansı şovları ve eğlencenin hiç durmadığı Kıbrıs gece hayatı binlerce kişiyi bu kulüplere uğramaya teşvik ediyor. Gece kulüpleri birbirinden güzel kızlar ile dans şovları ile hizmet vermektedir. Kıbrıs gece hayatı, iş stresinden, şehrin yoğunluğundan sıkılanlar ve kendine mükemmel bir gece yaşatmak isteyenler, arkadaşları ile çılgınca eğlenme planı yapanlara limitsiz bir eğlence sunuyor. Kıbrıs Gece Gezileri katılan müşterilerimize gece alemlerinde gidilecek en iyi yerleri gezdirerek onları kıbrıs adasının gece gezikoliği yapacağız. Kıbrıs Gezilerimizde siz lüks araçlarımızda konforlu bir şekilde seyahat ederken, size özel hazırladığımız süprizleri görmek için sabırsızlanacaksınız.


Kıbrıs denince ilk akla gelen Kıbrıs night club firmaları tarafından müşterilere sınırı olmayan bir eğlence sunuluyor. Yasal olarak yaşı tutan herkesin Kıbrıs night club firmalarında eğlenmesi, dans ve şov gösterileri ile gecesini renklendirmesi muhtemeldir. Kıbrıs’ta bulunan gece kulüplerinde seksi kızların direk dansı şovları, dans gösterileri ve içki servisleri ile eğlence sınır tanımıyor.


Gece kulüplerinde yapılan eğlenceye dahil olmak isteyenler için fiyatlar kulüplere göre değişebilmektedir. Fiyatlandırma da farklılık içerdeki servislerden kaynaklanır genelde. Kulüplerde öncelikle girişte bir ücret alınır ve tek bir kadeh içki servisi ücretsizdir. Daha sonraki servisler ve hizmetler ücrete tabidir. Direk dansı şovlarını ilk ücreti ödeyenler istediği kadar izleyebilmektedir. Girişte alınan ücret genelde tüm gece kulüplerinde aynıdır. Bulunduğu şehre göre değişebilmektedir bu fiyatlar.

Peki Kıbrıs Gece Gezileri Nerede? Kıbrıs Gece Gezisi Nasıl Yapılır ? Kıbrıs Gece Gezilerinin Adresi nedir? Kıbrıs Gece Gezisi yapmak istiyorum, telefon numarası nedir?

Toplamda 40 Gece kulübü belirtiyoruz bu sayı değişkenlik gösterebilmektedir sayın okurlarımız. Bazı Gece Kulüpleri zaman zaman eksiklikleri yüzünden kapatılmaktadır. Eksiklikleri giderilinceye kadar kapalı kalan Kulüpler , eksiklikleri giderilince tekrar işler vaziyette devam etmektedir. Burada önemli olan ve sizi ilgilendiren tarafı ise gitmek istediğiniz gece kulübünün kapalı olmasından ötürü mağdur olmamanızdır. Sizin için buna çare sunabilmek adına rehberiniz , hangi gece kulübünün açık , hangisinin kapalı olduğunu bilmekte ve iletişim numarasından bağlantı kurduğunuzda sizi bilgilendirmektedir. Kapısına kadar gidip kapalı olduğunu gördükten sonra başka bir kulübe geçmeniz size bir masraf teşkil edebilir. Bu yüzden Bir plan yapmadan önce mutlaka hangi kulübün şuanda işler olduğunu hangisinin kapalı olduğunu sorabilirsiniz. Ayrıca Gece Kulüplerinin içeriğine tıkladığınız takdirde şuanda açık mı değil mi öğrenebileceğinizi unutmayınız. Sizlere Kıbrıs Gece Kulüpleri hakkında en yeni bilgileri vermek için sürekli buradayız.

Gece kulüplerinde direk dansı şovları artık bir gelenektir. Birçok farklı medeniyetten birbirinden güzel kızların sunduğu seksi dans şovları ve sahne gösterileri müşterilere sıcak ve eğlenceli anlar yaşatıyor. İçki ve yiyecek servisinin her türlüsünün bulunduğu mekanlarda sadece giriş ücreti ile istediği kadar oturmak müşterilerin tercihi. Kıbrıs’ta gece sabaha kadar devam ediyor.


Kıbrıs’ta onlarca gece kulübü ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Biyax, anemon, monamour, golden girls, fourplay, titanik, sarıtaşlar, midnight, harika, hasan baba, antik, gold night, melekler, casablanca, four star, bling, five star, rose afrodit, romantik, nane’s, tutti frutti, fraon, kiss me, yakamoz, miami, red point, red love, hanedan, imparator, white house, funky ve mexico gece kulüpleri Kıbrıs’ta eğlenmek isteyen müşterilerine sınırsız ve çılgın eğlence hizmeti veriyor.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 885 01 01.

Açılış Zamanı Her Sabah . .

GECE KULÜPLERİNDEN SEÇMELER